- Počasí
- Francie
- Hauts-de-France
- Amblainville
Aktuální počasí Amblainville
Aktuální počasí přímo pro město Amblainville. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
3°C
pocitově 2°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1021 hPa |
| vlhkost | 85 % |
| oblačnost | 22 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 9°C |
