- Počasí
- Indie
- Čhattísgarh
- Ambāgarh Chauki
Aktuální počasí Ambāgarh Chauki
Aktuální počasí přímo pro město Ambāgarh Chauki. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
35°C
pocitově 39°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 18 % |
| oblačnost | 83 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 5.
| MAX: | 47°C |
| MIN: | 25°C |
| Normál: | 36°C |
