Aktuální počasí Amărăşti
Aktuální počasí přímo pro město Amărăşti. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Sníh
Platí do 4. 4. (18:00)
7°C
pocitově 6°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1020 hPa |
| vlhkost | 86 % |
| oblačnost | 12 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 12°C |
