- Počasí
- Írán
- East Azerbaijan
- Alvandī
Aktuální počasí Alvandī
Aktuální počasí přímo pro město Alvandī. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
13°C
pocitově 10°C
| vítr | 32 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 50 km/h |
| tlak | 1004 hPa |
| vlhkost | 42 % |
| oblačnost | 7 % |
| rosný bod | 0°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 17. 5.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 12°C |
