- Počasí
- Německo
- Porýní-Falc
- Altrip
Aktuální počasí Altrip
Aktuální počasí přímo pro město Altrip. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
18°C
pocitově 18°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1027 hPa |
| vlhkost | 26 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | -3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 13°C |
