- Počasí
- Afghánistán
- Faryab
- Altī Būlāq
Aktuální počasí Altī Būlāq
Aktuální počasí přímo pro město Altī Būlāq. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
29°C
pocitově 31°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 30 % |
| oblačnost | 79 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 5.
| MAX: | 40°C |
| MIN: | 11°C |
| Normál: | 27°C |
