Aktuální počasí Alt-Hohenschönhausen
Aktuální počasí přímo pro město Alt-Hohenschönhausen. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí do 13. 5. (18:00)
Nárazy větru
Platí do 13. 5. (20:00)
12°C
pocitově 10°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1000 hPa |
| vlhkost | 71 % |
| oblačnost | 86 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 13°C |
