Aktuální počasí Althegnenberg
Aktuální počasí přímo pro město Althegnenberg. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Námraza
Platí do 31. 3. (09:00)
Náledí
Platí do 31. 3. (09:00)
Sníh
Platí do 31. 3. (14:00)
1°C
pocitově -3°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 88 % |
| oblačnost | 88 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 7°C |
