- Počasí
- Spojené státy americké
- Kalifornie
- Alta Sierra
Aktuální počasí Alta Sierra
Aktuální počasí přímo pro město Alta Sierra. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
24°C
pocitově 25°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 9 % |
| oblačnost | 14 % |
| rosný bod | -10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 19. 5.
| MAX: | 36°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 17°C |
