- Počasí
- Německo
- Mecklenburg-Vorpommern
- Alt Meteln
Aktuální počasí Alt Meteln
Aktuální počasí přímo pro město Alt Meteln. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Námraza
Platí od 29. 4. (00:00) do 29. 4. (07:00)
14°C
pocitově 11°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1028 hPa |
| vlhkost | 45 % |
| oblačnost | 87 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 28. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 10°C |
