- Počasí
- Španělsko
- Kastilie-La Mancha
- Alpera
Aktuální počasí Alpera
Aktuální počasí přímo pro město Alpera. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí do 1. 5. (21:00)
Silný déšť
Platí do 1. 5. (21:00)
17°C
pocitově 16°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 67 % |
| oblačnost | 79 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 14°C |
