- Počasí
- Filipíny
- Central Luzon
- Almendras
Aktuální počasí Almendras
Aktuální počasí přímo pro město Almendras. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
35°C
pocitově 40°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 18 % |
| oblačnost | 5 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 37°C |
| MIN: | 21°C |
| Normál: | 28°C |
