- Počasí
- Filipíny
- Central Luzon
- Almendras
Aktuální počasí Almendras
Aktuální počasí přímo pro město Almendras. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
33°C
pocitově 36°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 32 % |
| oblačnost | 14 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 36°C |
| MIN: | 19°C |
| Normál: | 28°C |
