- Počasí
- Francie
- Auvergne-Rhône-Alpes
- Allègre
Aktuální počasí Allègre
Aktuální počasí přímo pro město Allègre. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
2°C
pocitově -2°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1028 hPa |
| vlhkost | 72 % |
| oblačnost | 90 % |
| rosný bod | -2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 5°C |
