Aktuální počasí Alice Castello
Aktuální počasí přímo pro město Alice Castello. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí od 14. 5. (14:00) do 14. 5. (20:00)
Bouřky
Platí od 14. 5. (08:00) do 14. 5. (20:00)
12°C
pocitově 11°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 66 % |
| oblačnost | 57 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 16°C |
