Aktuální počasí ‘Alīābād
Aktuální počasí přímo pro město ‘Alīābād. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
43°C
pocitově 49°C
| vítr | 29 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 8 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 5.
| MAX: | 45°C |
| MIN: | 22°C |
| Normál: | 34°C |
