- Počasí
- Spojené státy americké
- Michigan
- Algonac
Aktuální počasí Algonac
Aktuální počasí přímo pro město Algonac. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Mráz
Platí od 2. 5. (00:00) do 2. 5. (09:00)
Námraza
Platí od 30. 4. (22:00) do 1. 5. (08:00)
10°C
pocitově 8°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 62 % |
| oblačnost | 89 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 4.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 12°C |
