Aktuální počasí Algolsheim
Aktuální počasí přímo pro město Algolsheim. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
24°C
pocitově 25°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1021 hPa |
| vlhkost | 23 % |
| oblačnost | 1 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 12°C |
