- Počasí
- Írán
- Chaharmahal and Bakhtiari
- Algī-ye ‘Olyā
Aktuální počasí Algī-ye ‘Olyā
Aktuální počasí přímo pro město Algī-ye ‘Olyā. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
24°C
pocitově 24°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 25 % |
| oblačnost | 79 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 11°C |
| Normál: | 23°C |
