- Počasí
- Norsko
- Troms og Finnmark
- Alggašvuovdejávri
Aktuální počasí Alggašvuovdejávri
Aktuální počasí přímo pro město Alggašvuovdejávri. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
-2°C
pocitově -6°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 96 % |
| oblačnost | 80 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 9°C |
| MIN: | -14°C |
| Normál: | 2°C |
