- Počasí
- Německo
- North Rhine-Westphalia
- Alfter
Aktuální počasí Alfter
Aktuální počasí přímo pro město Alfter. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
15°C
pocitově 14°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1025 hPa |
| vlhkost | 24 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | -4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 12°C |
