- Počasí
- Řecko
- West Greece
- Alfeioúsa
Aktuální počasí Alfeioúsa
Aktuální počasí přímo pro město Alfeioúsa. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný déšť
Platí do 3. 4. (02:00)
Velmi silné bouřky
Platí do 3. 4. (03:00)
10°C
pocitově 8°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 999 hPa |
| vlhkost | 96 % |
| oblačnost | 71 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 14°C |
