- Počasí
- Řecko
- West Greece
- Alfeioúsa
Aktuální počasí Alfeioúsa
Aktuální počasí přímo pro město Alfeioúsa. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný déšť
Platí od 2. 4. (03:00) do 3. 4. (02:00)
Velmi silné bouřky
Platí od 2. 4. (03:00) do 3. 4. (03:00)
11°C
pocitově 10°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 994 hPa |
| vlhkost | 98 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 13°C |
