Aktuální počasí Alezio
Aktuální počasí přímo pro město Alezio. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí do 2. 4. (20:00)
Silný déšť
Platí do 2. 4. (20:00)
9°C
pocitově 7°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 81 % |
| oblačnost | 32 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 4. 4.
| MAX: | 17°C |
| MIN: | 10°C |
| Normál: | 13°C |
