- Počasí
- Rusko
- Khabarovsk
- Aleyevka
Aktuální počasí Aleyevka
Aktuální počasí přímo pro město Aleyevka. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
-1°C
pocitově -4°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 47 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 89 % |
| oblačnost | 97 % |
| rosný bod | -2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 12. 5.
| MAX: | 9°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 2°C |
