- Počasí
- Řecko
- Ionian Islands
- Alepoú
Aktuální počasí Alepoú
Aktuální počasí přímo pro město Alepoú. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
13°C
pocitově 13°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 83 % |
| oblačnost | 29 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 14°C |
