- Počasí
- Rusko
- Pskov Oblast
- Aleksino
Aktuální počasí Aleksino
Aktuální počasí přímo pro město Aleksino. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
3°C
pocitově -3°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 998 hPa |
| vlhkost | 65 % |
| oblačnost | 95 % |
| rosný bod | -5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -7°C |
| Normál: | 9°C |
