Aktuální počasí Aldămaş
Aktuální počasí přímo pro město Aldămaş. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Nárazy větru
Platí do 23. 5. (21:00)
13°C
pocitově 12°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1024 hPa |
| vlhkost | 70 % |
| oblačnost | 75 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 23. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 13°C |
