- Počasí
- Filipíny
- Eastern Visayas
- Albuera
Aktuální počasí Albuera
Aktuální počasí přímo pro město Albuera. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
25°C
pocitově 27°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 94 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 24°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 5.
| MAX: | 36°C |
| MIN: | 26°C |
| Normál: | 31°C |
