Aktuální počasí Ālbū Ḩumayrah
Aktuální počasí přímo pro město Ālbū Ḩumayrah. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
26°C
pocitově 29°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 28 % |
| oblačnost | 94 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 43°C |
| MIN: | 13°C |
| Normál: | 28°C |
