Aktuální počasí Albox
Aktuální počasí přímo pro město Albox. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí od 30. 4. (15:00) do 1. 5. (00:00)
Silný déšť
Platí od 30. 4. (15:00) do 1. 5. (00:00)
21°C
pocitově 22°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 78 % |
| oblačnost | 61 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 4.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 18°C |
