Aktuální počasí Alberite
Aktuální počasí přímo pro město Alberite. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný déšť
Platí od 2. 5. (13:00) do 2. 5. (22:00)
Silné bouřky
Platí od 2. 5. (13:00) do 2. 5. (22:00)
15°C
pocitově 12°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 47 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 84 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 13°C |
