Aktuální počasí Alba Adriatica
Aktuální počasí přímo pro město Alba Adriatica. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Sníh
Platí do 3. 4. (02:00)
Silný vítr
Platí do 3. 4. (20:00)
11°C
pocitově 8°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 83 % |
| oblačnost | 85 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 13°C |
