- Počasí
- Mongolsko
- East Gobi Aymag
- Alagiin Süme
Aktuální počasí Alagiin Süme
Aktuální počasí přímo pro město Alagiin Süme. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
13°C
pocitově 12°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 54 % |
| oblačnost | 25 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 15. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 15°C |
