Aktuální počasí Al Wa‘ir
Aktuální počasí přímo pro město Al Wa‘ir. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
26°C
pocitově 28°C
| vítr | 36 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 54 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 16 % |
| oblačnost | 28 % |
| rosný bod | -2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 18. 5.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 15°C |
| Normál: | 26°C |
