- Počasí
- Saudská Arábie
- Eastern Province
- Al ‘Uyaynah
Aktuální počasí Al ‘Uyaynah
Aktuální počasí přímo pro město Al ‘Uyaynah. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
34°C
pocitově 37°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 23 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 45°C |
| MIN: | 17°C |
| Normál: | 29°C |
