Aktuální počasí Al ‘Udūf
Aktuální počasí přímo pro město Al ‘Udūf. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
21°C
pocitově 22°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 51 % |
| oblačnost | 11 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 17°C |
| Normál: | 25°C |
