- Počasí
- Omán
- Al Buraimi
- Al ‘Ubaylah
Aktuální počasí Al ‘Ubaylah
Aktuální počasí přímo pro město Al ‘Ubaylah. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
35°C
pocitově 40°C
| vítr | 29 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 16 % |
| oblačnost | 62 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 40°C |
| MIN: | 17°C |
| Normál: | 30°C |
