- Počasí
- Mexiko
- San Luis Potosí
- Al Tzájib
Aktuální počasí Al Tzájib
Aktuální počasí přímo pro město Al Tzájib. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
30°C
pocitově 32°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 71 % |
| oblačnost | 21 % |
| rosný bod | 24°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 43°C |
| MIN: | 16°C |
| Normál: | 26°C |
