Aktuální počasí Al Qibabah
Aktuální počasí přímo pro město Al Qibabah. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
28°C
pocitově 30°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 34 % |
| oblačnost | 7 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 19°C |
| Normál: | 26°C |
