- Počasí
- Katar
- Baladīyat ar Rayyān
- Al Qalāyil
Aktuální počasí Al Qalāyil
Aktuální počasí přímo pro město Al Qalāyil. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
36°C
pocitově 42°C
| vítr | 29 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 19 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 46°C |
| MIN: | 22°C |
| Normál: | 34°C |
