- Počasí
- Súdán
- Al Qaḑārif
- Al Qadarif
Aktuální počasí Al Qadarif
Aktuální počasí přímo pro město Al Qadarif. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
33°C
pocitově 37°C
| vítr | 29 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 47 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 34 % |
| oblačnost | 16 % |
| rosný bod | 16°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 5.
| MAX: | 43°C |
| MIN: | 23°C |
| Normál: | 32°C |
