- Počasí
- Omán
- Northeastern Governorate
- Al Muţayla‘
Aktuální počasí Al Muţayla‘
Aktuální počasí přímo pro město Al Muţayla‘. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
16°C
pocitově 16°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 66 % |
| oblačnost | 2 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 40°C |
| MIN: | 14°C |
| Normál: | 27°C |
