Aktuální počasí Al Masānīf
Aktuální počasí přímo pro město Al Masānīf. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
19°C
pocitově 20°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 52 % |
| oblačnost | 10 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 10°C |
| Normál: | 17°C |
