Aktuální počasí Al Maqwa‘
Aktuální počasí přímo pro město Al Maqwa‘. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
31°C
pocitově 33°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 22 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 23. 5.
| MAX: | 42°C |
| MIN: | 24°C |
| Normál: | 32°C |
