Aktuální počasí Al Maqām
Aktuální počasí přímo pro město Al Maqām. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
22°C
pocitově 24°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 39 % |
| oblačnost | 18 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 14. 5.
| MAX: | 39°C |
| MIN: | 19°C |
| Normál: | 30°C |
