- Počasí
- Saudská Arábie
- Mecca Region
- Al Ma’ābīd
Aktuální počasí Al Ma’ābīd
Aktuální počasí přímo pro město Al Ma’ābīd. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
29°C
pocitově 31°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 21 % |
| oblačnost | 79 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 38°C |
| MIN: | 14°C |
| Normál: | 28°C |
