- Počasí
- Súdán
- White Nile
- Al Khiḑera
Aktuální počasí Al Khiḑera
Aktuální počasí přímo pro město Al Khiḑera. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
33°C
pocitově 37°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 33 % |
| oblačnost | 80 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 14. 5.
| MAX: | 43°C |
| MIN: | 19°C |
| Normál: | 33°C |
