- Počasí
- Súdán
- White Nile
- Al Khiḑera
Aktuální počasí Al Khiḑera
Aktuální počasí přímo pro město Al Khiḑera. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
37°C
pocitově 41°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1004 hPa |
| vlhkost | 27 % |
| oblačnost | 75 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 44°C |
| MIN: | 21°C |
| Normál: | 33°C |
