Aktuální počasí Al Khatīyah
Aktuální počasí přímo pro město Al Khatīyah. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
34°C
pocitově 38°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 27 % |
| oblačnost | 59 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 24°C |
| Normál: | 29°C |
